Sixtus_logo

Sixtus Italia

Sixtus Italia ar sporta medicīnu nodarbojas jau vairāk kā 37 gadus, kas caur profilaksi un rehabilitāciju strādā pie sportista fiziskās pašsajūtas veicināšanas un uzlabošanas. Sixtus Italia tiek augstu novērtēts arī starptautiski, tas asociējās ar rūpīgi izvēlētiem augstas kvalitātes produktiem, kas sportistiem sniedz visaptverošu atbalstu gan ikdienas treniņos, gan rehabilitācijas laikā.

Pateicoties ciešai sadarbībai ar sporta medicīnas jomas līderiem, Sixtus Italia ir zinošs un profesionāls partneris, kas seko līdzi visām novitātēm un jaunumiem, garantējot saviem sadarbības partneriem modernākos risinājumus.

Sixtus izvēlas beisbola, basketbola, futbola, futzāla, hokeja, amerikāņu futbola un boksa federācijas Itālijā, kā arī daudzi izcili profesionālie sportisti. Līdzās tam Sixtus ir partneris 16 Italia Serie A un 14 Serie B futbola klubiem, kā arī cieši sadarbojas ar basketbola, volejbola, regbija, riteņbraukšanas un hokeja klubiem, nodrošinot visu nepieciešamo sportistu veselībai, pašsajūtai, profilaksei un atlabšanai no dažāda veida traumām un savainojumiem.

Sixtus Aukstuma Komprese

€1.38

Sixtus Dream K Kinezioloģiskais Teips, 5cmx32m

€53.53

Sixtus Dream K Kinezioloģiskais Teips, 5cmx5m

€10.67

Sixtus Dream K Tribe Kinezioloģiskais Teips, 5cmx5m

€10.67

Sixtus Sildošā Komprese

€1.38