Lietošanas noteikumi un atteikums

Matchpoint.lv interneta veikala lietošanas noteikumi un noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu

 1. Vispārīgā informācija un noteikumi

1.1. Matchpoint.lv ir interneta veikals, kurā var iegādāties ar sportu, sporta medicīnu un fizioterapiju saistītas preces. Matchpoint.lv mājas lapas īpašnieks un tajā iegādājamo preču pārdevējs ir SIA Matchpoint, reģistrācijas Nr. 40103968847, telefona Nr.: 26415393, e-pasts: info@matchpoint.lv.

1.2. Veicot pasūtījumu Matchpoint.lv interneta veikalā, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem, starp pircēju un pārdevēju tiek noslēgts distances līgums.

1.3. Pirms iegādātās preces lietošanas, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

1.4. Matchpoint.lv interneta veikalā apskatāmo preču attēli var atšķirties no reālās preces. Lai precizētu preces raksturojumu un/vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@matchpoint.lv vai telefona Nr.: 26415393.

1.5. Matchpoint.lv interneta veikals patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja mums neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.

2. Apmaksas noteikumi

2.1. Matchpoint.lv interneta veikalā visas cenas ir norādītas ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 12% vai 21% apmērā, atkarībā no preces veida. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

2.2. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu, interneta banku vai ar norēķinu karti, kā arī skaidrā naudā (tikai saņemot preci personīgi Macron Latvia birojā Rīgā, Ūnijas ielā 11a, 2. stāvā).

2.3. Veicot pasūtījumu Matchpoint.lv interneta veikalā, nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai mēs varētu nosūtīt klientam rēķinu, instrukcijas un citu nepieciešamo informāciju.

3. Piegādes noteikumi

3.1. Pasūtot preci, piedāvājam izvēlēties vienu no trijiem preces saņemšanas veidiem: (1) bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Macron Latvia birojā, Rīgā, Ūnijas ielā 11a, 2. stāvā, (2) piegāde pakomātā – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem vai (3) piegāde ar kurjeru – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Vairāk par preču piegādes veidiem lasīt šeit.

3.2. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad mēs esam apstiprinājuši, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai Macron Latvia birojā, Rīgā, Ūnijas ielā 11a, 2. stāvā.

3.3. Pasūtītā prece, kas ir pieejama mūsu noliktavā, tiek piegādātā vai sagatavota saņemšanai personīgi Macron Latvia birojā, Rīgā, Ūnijas ielā 11a, 2. stāvā 1 – 3 darba dienu laikā.

3.4. Pasūtīto preci, kas nav pieejama mūsu noliktavā, mēs par to jūs iepriekš brīdināsim un attiecīgi pasūtīsim pie ražotāja, un šī prece klientam parasti tiek piegādāta laika posmā līdz 10 (desmit) darba dienām.

4. Atteikuma tiesības par Matchpoint.lv interneta veikalā iegādātajām precēm

4.1. Jums ir tiesības atkāpties no līguma ar mums (distances līgums par preču iegādi Matchpoint.lv interneta veikalā) 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, un atgriežot mums atpakaļ Matchpoint.lv interneta veikalā iegādāto preci.

4.2. Atteikuma tiesību izmantošana beidzas pēc 14 dienām, skaitot no dienas, kad jūs esat ieguvis  valdījumā Matchpoint.lv interneta veikalā iegādāto preci vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru jūs esat norādījis, ir ieguvusi šo preci valdījumā. Ja paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, tiks uzskatīts, ka atteikuma tiesību termiņš ir ievērots.

4.3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē SIA Matchpoint, adrese: Rīgā, Ūnijas ielā 11a, 2. stāvā, telefona Nr.: 26415393, e-pasta adrese: info@matchpoint.lv, par lēmumu atteikties no līguma ar mums (atteikuma veidlapa pieejama šeit).

4.4. Ja jūs atteiksieties no līguma ar mums, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no līguma ar mums. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

4.5. Atsakoties no līguma ar mums, jums prece ir nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad esat mums paziņojis par savu lēmumu atteikties no līguma ar mums, jāatgriež Macron Latvia birojā, Rīgā, Ūnijas ielā 11a, 2. stāvā. Ja jūs preci nosūtīsiet atpakaļ uz šaja punktā minēto pasta adresi pirms 14 dienu termiņa beigām, tiks uzskatīts, ka šajā punktā minētais termiņš ir ievērots.

4.6. Mēs iesakām preci atgriezt atpakaļ, personīgi atgriežot personīgi Macron Latvija birojā, Rīgā, Ūnijas ielā 11a, 2. stāvā, lai varam konstatēt atgrieztās preces vizuālo stāvokli un komplektāciju. Ja jūs preci sūtīsiet atpakaļ uz šaja punktā minēto pasta adresi, jūs piekrītat, ka mēs vienpusēji konstatējam preces vizuālo stāvokli un komplektāciju preces saņemšanas brīdī un jūs atsakāties no jebkādām turpmākām pretenzijām šajā sakarā.

4.7. Atsakoties no līguma ar mums un atgriežot preci, jums būs jāsedz ar preces atpakaļatdošanu saistītās tiešās izmaksas.

4.8. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

4.9. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, ievērojot zemāk noteiktos izņēmumus.

4.10. Izmantojot atteikuma tiesības, jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto.

4.11. Atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem, jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, ja:

4.11.1. prece tiek izgatavotas pēc jūsu norādījumiem vai ir nepārprotami personalizēta;

4.11.2. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

4.11.3. jūs esat atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (piemēram, esat noplēsis aizsargājošo plēvi vai uzlīmi krēma vai gēla iepakojumam).

4.12. Šajā nodaļā minētās atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

5. Garantija

5.1. Visām Matchpoint.lv interneta veikalā iegādātajām precēm tiek nodrošināta vismaz 2 gadu garantija, ja ražotājs nav noteicis garāku garantijas termiņu. Pretenzijas par Matchpoint.lv interneta veikalā iegādāto preču neatbilstību līguma noteikumiem tiek pieņemtas 2 gadu laikā no pirkuma datuma vai ražotāja noteiktā garantijas termiņā. Pretenziju pieteikšanas termiņš attiecas tikai uz pašu preci, bet ne uz tās izejmateriāliem.

6. Intelektuālais īpašums

6.1. Matchpoint.lv mājas lapas dizains, tajā ietvertā informācija un saturs, jebkādas preču zīmes u.c. intelektuālā īpašuma objekti pieder SIA Matchpoint vai tās sadarbības partneriem un ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem. Jebkura Matchpoint.lv mājas lapā publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez iepriekšējas SIA Matchpoint rakstiskas atļaujas.